İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.
  Beğen
0
0
- Reklamı Geç -
  Partlar yüklenmektedir. Gün içerisinde aktif olacaktır.
BENZER FİLMLER

Bir Yıldız Dönüyor - Souvenir Full HD izle

Bir Yıldız Dönüyor - Souvenir Full HD izle
PUAN : 4.7
Bir Yıldız Dönüyor - Souvenir Full HD izle 4.7 / 10 3 kullanıcı oyu.
  • İzlenme: 492
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.2
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Bir Yıldız Dönüyor - Souvenir - Geçmiş yıllarda Fransa ülkesini Eurovision'da temsil eden ancak çok az bir oy farkı ile birinciliği başkasına kaptıran Liliane aslında en tepeyi ve en dibi gören sayılı kadınlardan biridir. Çünkü fazlasıyla şöhretin içinde olduğu sırada katıldığı bu şarkı yarışması sonrası birden bire hayatı çöküş aşamasına geçmiş ve şarkıcılığıda bırakmak zorunda kalarak bir fabrikada işe başlamıştır .Her ne kadar ruh hali bu çalkantılı dönemin de pek iyi olmasa da kendisi bir şekilde hayatın devam ettiğinin farkındadır. Liliane bir gün çalıştığı fabrikada ki bir iş arkadaşının kendisini farkettiğinde belkide geçmiş yıllardaki şöhretli yıllarına tekrardan dönme fırsatı yakalayacaktır.
 Tür: Romantik
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  SON YAPILAN YORUMLAR
  • eren eris Avatar eren eris Baraka - The Shack izle Hristiyanligi iyi propaganda eden bir masal sadece. Vaktinize yazik
  • ismail Avatar ismail Baraka - The Shack izle iğrenç bir film. dinle ilgisi olmayan birinin kendi din kurgusunun sunumu.
  • Seccil Avatar Seccil Boo Türkçe Dublaj izle Film ile konunun alakası yok. Filmi daha önce izledim tekrar izlemek için girdim konu ayrı film apayrı dalga mı geçiyorsunuz anlamadım ki
  • Serhat ÖZTÜRK Avatar Serhat ÖZTÜRK Dağ 2 Filmini izle 2016 Film gerçekten harikaydı, izlemeyenler muhakkak izlemeli. Bazı kendini bilmezler askerler küfür ediyormuş, Türk askerine yakışmazmış ve Türk askerlerini Türkiyeyi kötüleyen bir yapımmış. Ulan armut askerlik yapmadığın yada bedelli olduğunu her yerde belli etme. Askerde küfürde var, içkide var, karı kız muhabbetide. Bu oradaki insanların bir birine ne kadar bağlı olduğunu gösteriyor, sen hiç tanımadığın birine özel hayatınla ilgili bir şey anlatıp onunla şakalaşırmısın HAYIR. Bu askerlik koçum orada ana baba yok, orada kardeşlik var. Senin gibi cahil insana daha fazla cevap vermeye gerek duymuyorum. Yapımda zaten mesaj verilmiş anlayabilene :)
  • Rıza Avatar Rıza Dracula Başlangıç Full izle HD Türkçe Dublaj Filmi Se lamlar
Reklamı Gizle[x]