İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim. Sitemizde +18 Reklamlar Bulunmamaktadır. O şekilde açılan reklamlar Playerların kendi koydukları reklamdır. Yeni adresimiz www.baglanfilmiizle.net olarak güncellenmiştir..
BENZER FİLMLER

Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle – Full

Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle – Full
PUAN : 8.5
Sapık – Psycho Türkçe Dublaj izle – Full 8.5 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 1 Dk.
  • İzlenme: 933
  • Favori: 0
  • İMDB: 8.5
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Nostaljik bir film olan Sapık filminin bir izleyici yorumunu sizinle paylaşıyoruz : Adından anlaşılacağı üzere sapık bir film.Alfred Hitchcock'un kaliteli filmlerinden biri. Böyle filmleri yani eski filmleri ben şu bakımdan önemli görüyorum bundan öncesinde mesela bunun gibi film örnekleri yoktu.55 yıl önce çekilmiş bir film zaten 1960 yılından önce kaç tane bu konuyla ilgili film olabilir ki. Bu film kendi dalında yapılan ilk film olduğu ve bir rehber film veya esinlenebileceği bir film, örnek alabileceği bir film olmadığı için çok değerli olduğunu düşünüyorum. Yoksa filme bakarsanız şu zaman da çıkan filmlerin aşırı derece de üstünde olduğunu düşünmüyor. Ha kesinlikle film güzel hatta kendi dalında belki de en iyilerindendir. Ama demek istediğim diğer filmlere ilham kaynağı olamsı açısından , ilkler arasından olması açısından bakarsanız filmin değeri bir kat daha artıyor.Alfred Hitchcock bu konuda gerçekten takdir edilmesi gereken bir insan. İzlenmeniz de fayda var...
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
filmovie 16 Eylül 2016, Cuma
Sinema tarihine geçmiş kült bir film.Film o yıllarda Amerika'da vizyona girdiğinde insanlar bu filmi izlemek için sinema önünde çok uzun kuyruklar oluşturmuş.Eğer izlemezseniz çok şey kaybedersiniz.
  SON YAPILAN YORUMLAR
Reklamı Gizle[x]