İzlemediğiniz Her Film Yeni Filmdir. ! Çalışmayan Filmleri Lütfen Filmin Altında Yer Alan Sorun Bildir Butonundan Bildirin Anında Güncelleyelim.
BENZER FİLMLER

Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle

Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle
PUAN : 6.1
Soygun – Heist Filmini Türkçe Altyazılı Full HD 2015 izle 6.1 / 10 1 kullanıcı oyu.
 • Vizyon: 2015
 • İzlenme: 622
 • Favori: 0
 • İMDB: 6.1
 • Kalite: 720P
 • Altyazı
2009 yılında ki Turnuva isimli filmi ile çıkış yakalayan ve izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran başarılı yönetmen Scott Mann Soygun - Heist filmi ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Soygun - Heist filmin de ise aksiyon ve suç türünün birleşimi ile ortaya çıkan hikayeyi izliyoruz. Amansız hastalığa yakalanan kızını kaybetmemek için büyük meblağ da para bulması gereken baba o kadar parası olmadığı için yasa dışı yollara başvurur. Şehrin en büyük kumarhanelerinden birinde uzun yıllar boyu çalışan bir adamın kızı sonu ölümcül olabilecek bir hastalığa yakalanmıştır. Tek çaresi ameliyat olmak olan küçük kızın babası ameliyat parasını çalıştığı kumarhanenin patronundan ister ve taksitler halinde ödeyebileceğini teklif eder. İstediği parayı vermeyi ret eden patronu, bu da yetmezmiş gidi adama koruması tarafından dayak attırır ve işten kovar. Çalıştığı zaman boyunca her zaman göz önünde bulunan binlerce dolara dönüp bakmayan bu adam kızının hayata tutunabilmesi için parayı kumarhaneyi soyarak elde etmeyi planlar. Kumarhanede çalışan başka bir arkadaşı ile mekanı soymak için planlarını uygulamaya koyan ikili soygun anında beklenmedik olaylar ile karşılaşırlar. Daha sonra aksiyon yüklü bir kovalamaca ve gerilim dolu olay devam eder. Gayet akıcı ve sürükleyici sahneleri ile devam eden film sonu zor tahmin edilebilecek bir senaryo ile sonra ermektedir.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
sioux06 16 Eylül 2016, Cuma
harika ,kesin izleyin
Avatar
Ziyaretçi
Abdülmelik 16 Eylül 2016, Cuma
Şehrin en büyük kumarhanelerinden birinde uzun yıllar boyu çalışan bir adamın kızı sonu ölümcül olabilecek bir hastalığa yakalanmıştır. Tek çaresi ameliyat olmak olan küçük kızın babası ameliyat parasını çalıştığı kumarhanenin patronundan ister ve taksitler halinde ödeyebileceğini teklif eder. İstediği parayı vermeyi ret eden patronu, bu da yetmezmiş gidi adama koruması tarafından dayak attırır ve işten kovar. Çalıştığı zaman boyunca her zaman göz önünde bulunan binlerce dolara dönüp bakmayan bu adam kızının hayata tutunabilmesi için parayı kumarhaneyi soyarak elde etmeyi planlar. Kumarhanede çalışan başka bir arkadaşı ile mekanı soymak için planlarını uygulamaya koyan ikili soygun anında beklenmedik olaylar ile karşılaşırlar. Daha sonra aksiyon yüklü bir kovalamaca ve gerilim dolu olay devam eder. Gayet akıcı ve sürükleyici sahneleri ile devam eden film sonu zor tahmin edilebilecek bir senaryo ile sonra ermektedir.
  SON YAPILAN YORUMLAR
 • Ahmet safa yılmaz Avatar Ahmet safa yılmaz Sahra Çölü – Sahara 2017 Türkçe Dublaj izle Ahnet safa benim geleceğimden
 • eren eris Avatar eren eris Baraka - The Shack izle Hristiyanligi iyi propaganda eden bir masal sadece. Vaktinize yazik
 • ismail Avatar ismail Baraka - The Shack izle iğrenç bir film. dinle ilgisi olmayan birinin kendi din kurgusunun sunumu.
 • Seccil Avatar Seccil Boo Türkçe Dublaj izle Film ile konunun alakası yok. Filmi daha önce izledim tekrar izlemek için girdim konu ayrı film apayrı dalga mı geçiyorsunuz anlamadım ki
 • Serhat ÖZTÜRK Avatar Serhat ÖZTÜRK Dağ 2 Filmini izle 2016 Film gerçekten harikaydı, izlemeyenler muhakkak izlemeli. Bazı kendini bilmezler askerler küfür ediyormuş, Türk askerine yakışmazmış ve Türk askerlerini Türkiyeyi kötüleyen bir yapımmış. Ulan armut askerlik yapmadığın yada bedelli olduğunu her yerde belli etme. Askerde küfürde var, içkide var, karı kız muhabbetide. Bu oradaki insanların bir birine ne kadar bağlı olduğunu gösteriyor, sen hiç tanımadığın birine özel hayatınla ilgili bir şey anlatıp onunla şakalaşırmısın HAYIR. Bu askerlik koçum orada ana baba yok, orada kardeşlik var. Senin gibi cahil insana daha fazla cevap vermeye gerek duymuyorum. Yapımda zaten mesaj verilmiş anlayabilene :)
Reklamı Gizle[x]